fbpx

Tagasiside Marilt – kuidas BabyCool lihtsustas tema elu emana

Seekordne tagasiside on pikema jutuna ja just sellisest olukorrast, kus kõik toorained peavad olema eraldi ning eestimaised – nagu BabyCoolil nad on!

Uurime alati, kuidas teil püreedega läheb ning Mari vastas järgmiselt:

“Tänan kirja eest ja huvi tundmast, kuidas meie pere Pisemale Teie püreed sobivad. Meie lugu on keeruline. Alustades algusest, kui kahe kuuselt diagnoositi Pisikesel piimavalgu allergia ja atoopiline dermatiit. Tol hetkel arvasin, et pole hullu. Karm reaalsus saabus meie ellu, kui Pisike sai kuue kuuseks, aeg mil on just vaja hakata andma lisatoitu.

Saime teada, et Pisikesel on hulgaliselt ka teisi allergiaid. Nimekiri, mis meil keelatud, on äärmiselt pikk. Ning poes pakutavad beebitoidud on seetõttu meie jaoks kategooriliselt keelatud. Pidime hakkama toiduaineid ükshaaval proovima ja soovitatavalt mahe põllumajandusest ning ainult kodumaine toodang. Välismaised köögi-, puuviljad ning marjad on samuti keelatud. Et võimalikult palju ise vähendada riski allergiale ning atoopilise dermatiidi ägenemist mitte soodustada.

Siis hakkasingi otsima võimalust, et kas pole meil turul sellist beebitoitu, mis koosneb ainult ühest toiduainest. Et saaks natuke kergemini tuvastada allergiat ja toiduaine sobivust. Ei soovinud ka ise koguaeg köögis pliidi taga olla, et valmistada Pisikesele süüa. Selles eas lapsed arenevad nii kiiresti, et oleks patt seda aega kulutada köögis. Ja leidsingi Teid. 🙂

Rõõmustav uudis on, et Pisike võttis Teie toodangu kenasti vastu. Paraku leidsime veel allergeene ja päris kõik toidud meile ei sobi. Aga see on meie eripära ja pole midagi teha. Meie peamised toidud Teie juurest on suvikõrvits, kõrvits, lambaliha (ainuke liha, mida Pisike süüa tohib) ja magusa poolest pirn. Need on toidud, mida julgeb anda igal ajal, eriti kui nahk on põletikuline. Nii et kui need on Teil laos olemas ja saame tellida, oleme meie päästetud 🙂

Suured, suured tänud, et olete olemas ja teete veidi kergemaks allergiliste laste vanemate elu, et nad ei peaks olema koguaeg köögis.

 

Parimate soovidega ja palju jõudu

Mari ja Pisike”

0
Ostukorv