fbpx

Meist

Emadelt
emadele

Me kõik soovime oma beebidele parimat. Aga mis teha, kui parimat võimalikku toitu kauplustest ei leia? Siis teeme ise!

Oleme mõlemad (Annika ja Kaia) kolme lapse emad, kes jagavad kirge puhta ja tervisliku toidu vastu. Kuna poes polnud head alternatiivi, hakkasime valmistama ise parimat võimalikku beebitoitu – külmutatud püreesid värskest kvaliteetsest toorainest. Me mõlemad soovisime seda jagada ka teiste emade ja beebidega.

Aga nagu me kõik teame – mägesid on raske üksi vallutada. Õnneks tõi saatus meid kokku, et ühendada jõud. Nii sündiski BabyCool.

BabyCool
mahe, jätkusuutlik, uuenduslik

BabyCooli eesmärk on toota maailma parimat beebitoitu!

BabyCooli tooted on puhtad, tervislikud ja valmistatud vaid parimatest toorainetest. Oleme kogunud teadlaste parima teadmised ja meie esivanemate oskused ning ühendanud need tänapäeva moodsa tehnoloogiaga.

Põllult
taldrikule

Meie jaoks on äärmiselt oluline teada, kust meie toodete tooraine pärineb. Sellepärast hangime oma püreekuubikute jaoks tooraine vaid väikestelt mahetalunikelt. Nende pisikesed mahetalud on keskkonnasõbralikud ja pakuvad oluliselt suuremat bioloogilist mitmekesisust kui tavalised suured monokultuure kasvatavad põllumajandusettevõtted. Parim beebile – parim loodusele!

 

Erinevust
loomas

Veiselihapüree kuubikud_pildil erinevad BabyCool tooted

Nagu öeldakse, on tervet küla vaja, et üles kasvatada laps. BabyCooli missioon on luua suur koostöövõrgustik, mis jagab samu väärtusi nagu meie, ja mille eesmärk on toota säästvalt parimat toitu. Kõik osapooled saavad sellest kasu – beebid, vanemad, talunikud, tehased, kohalik ühiskond, loodus, keskkond, jne.

Suured korporatsioonid, kasumile orienteeritus ja pidev kasv pole enam jätkusuutlikud. Tehkem paremaid valikuid koos!

Kontakt

OÜ BabyCool
Ülejõe 22, Nasva, Saaremaa
Registrikood: 14207839
KMKN: EE101984423
annika@babycool.ee

+372 506 0643

Liitu uudiskirjaga

Tunnustused

EE-ÖKO-03 Eesti Põllumajandus
BabyCool Ema Märkab 2021
0
Ostukorv