fbpx
BabyCool 2019 aasta tagasivaade

BabyCool 2019 aasta tagasivaade

2019 BabyCool

See aasta on mulle ja Annikale olnud päris pöörane. BabyCoolile on olnud esimene täispikk tootmisaasta ja vanuse poolest nüüd kohutav kahene. See tähendab pidevat andmist, katsetamist, eksimist, aga ka killukesi õnnestumisi ja rõõmuhetki. BabyCool on võitnud auhindu ja mis kõige rohkem indu annab – emmede positiivne tagasiside ja tänusõnad on see, mis paneb edasi rügama.

Kasvuvaludeks olid sel aastal suvel soetatud uued seadmed ja valusid aitasid leevendada uued inimesed, kes ühinesid meie BabyCooli meeskonnaga. Kelle elu tundub liiga lihtne, siis soovitame Annikaga soojalt katsetada väikeettevõtlust ja eriti toiduainetööstust – garanteerime, et igav ei hakka ja väljakutseid jagub igasse päeva.

Kaia

Aga põhiline, mis aasta pööraseks tegid, olid hoopis minu lapsed. Jaanuaris sai Rosanna poole aastaseks, seega algas lisatoidutrall. Eelmistele pidin kõik püreed ise tegema, seekord sain aga BabyCool tehasest kõik proovipartiid ja jäägid Rosaannale, mis tegi elu ikka väga palju lihtsamaks. Kusjuures ma ei saa aru kuidas on võimalik, et tehases tehtud püree saab maitsta nii palju paremini kui see mis kodus ise tegin- teaduslik lähenemine annab ikka suure eelise. Olen BabyCool toodete suurim fänn ja Rosanna peal on kõikvõimalikud variandid järgi proovitud.

Kusjuures Rosanna on ikka teistega võrreldes väga rahulik laps. Minu kahene Elisabeth ja neljane Henri võtavad endiselt lõviosa minu kogu energiast – kellel endal sellised kodus on, teavad väga hästi millest räägin. Suvel – sügisel said kõik aasta vanemaks ja lõpuks sai läbi minu rohkem kui viis ja pool aastat kestnud tsükkel kus olen olnud järjest kas rase või imetanud. Minu abikaasa Indrek on lastega suureks abiks, mis teeb minu elu ka lihtsamaks. Ta on suurepärane isa ja abikaasa. Kuigi kodus käib üks pidev trall, siis olen väga õnnelik ja tänulik, et mul on kolm tervet toredat last. Oma eluga olen täpselt seal mida ette kujutasin 10 aastat tagasi.

Annika

Annika kolm last Bruno, Robi ja Fredi on juba suuremad – 3a, 6a ja 11a ning beebitoidueast välja kasvanud aga tehasepraake söövad ka nemad – smuutide sees. Sel aastal on Annika lapsed olnud varasemate aastatega võrreldes tervemad. Annika usub, et siin on määrav tervislikum toit ja Annika parem ligipääsetavus mahedale ning Eestimaisele toorainele. Annika suurimad tänud lähevad tema kolmele pojale ja elukaaslasele Meelisele.

Uus aasta 2020

Uuel aastal läheb minu, Kaia põhifookus endiselt muidugi perele, aga ka BabyCooliga on palju põnevaid plaane ja eesmärke, igatahes igav ei hakka! Nii et unistagem ja seadkem eesmärke – need täituvad! Annika jätkab tehase rõõmude ja muredega :)!

Kaia

0
Ostukorv