fbpx
BabyCool püreekuubikud

SIIN ON VEEL VIISE, KUIDAS BABYCOOL PÜREEKUUBIKUID KASUTADA👇

🥄Pane püreekuubik puuviljaluti sisse beebile igemete jahutuseks kui hambad tulemas või on kuum suve päev (nagu tervislik mahlapulk). Üle loomulikult ei tasu sellega pingutada – tegemist on siiski nn maiuse või vahepalaga 😊.

🥄Püreekuubik sobib smuutisse – nii puuvilja- kui ka juur- ja köögiviljapüree oma🥤.

🥄Püreekuubikud on oma jaoks avastanud toortoitu koerale pakkuvad koeraomanikud🐶. Aitäh Americanbully Lily ja Goldengirllana jagamast oma kogemusi 🥰!

🥄Püreekuubikud on kasutuses ka inimestel, kes erinevate operatsioonide järgselt nn tükilist ja tahket toitu tarbida ei saa.

🥄Püreekuubikuid saad kasutada oma koduste püreesuppide ja püreede sees, andmaks maitsenüansse toidule juurde – näiteks kõrvitsapüree kuubikud kartulipudrusse või juurselleripüree lasanje kastmesse või mõnesse teise kastmesse 🥘.

🥄Fitlap.ee vabavarasse kuuluvad köögiviljad nagu suvikõrvits ja kõrvits võid asendada ka BabyCool püreekuubikutega (suvikõrvitsapüree ja kõrvitsapüree kuubikuga) ning täiustada nii oma smuutisi, püreesuppe kui ka püreesid.

🥄Püreekuubikuid saab siduda näputoiduga. Näiteks sulata lihapüree kuubik ja määri pasteedi asemel röstsaiale (võid kasutada selleks ka juur- ja köögiviljapüree kuubikuid). Sobib näputoidus nn pastakastmeks makaronidele 🍝.

🥄Pane puuvilja- või marjakuubik hommikul pudru peale. Puder jahtub kiiresti tänu külmale kuubikule ja kuubik sulab kiiresti tänu kuumale pudrule🥣.

🥄 Puuvilja- ja marjakuubikud sobivad hästi ka maitsestamata jogurtisse ja kohupiima.

🥄Samuti oleme näinud BabyCool püreekuubikuid pannkookide juures (puuvilja- ja marjakuubikud).

Kui sul on veel nippe, kuidas BabyCool püreekuubikuid kasutada, siis kirjuta julgelt meile!

0
Ostukorv