fbpx
kvaliteetne BabyCool toode

Kuidas juba poes ära tunda kvaliteetne BabyCool toode?

  • Katsu pakki (kvaliteetne toode) – kui tunned ilusti kõiki kuubikuid eraldi on kõik väga hästi! Toode ei ole saanud vahepeal üles sulada!
    Kui kuubikud on kergelt koos, aga siiski käega vajutades lahti üksteisest tulevad, on ka hästi! Kuna osadel toodetel on naturaalne suhkrusisaldus suurem ning nad kleepuvad kokku.
    Nagu ka postituses oleval pildil esimesel on näha – kuubikud on ka pakki avades eraldi üksteisest 
    Kvaliteetse toote juurde käib ka värske toote lõhn, porgandil on porgandi lõhn ja lihal liha lõhn.
    Kuubikud võivad olla erikujulised – ümmargused, kandilised, südamed jne 
  • Katsu pakki (ebakvaliteetne toode) – kui tunned, et kuubikud on üheks massiks sulanud või käega pigistades need kuubikud üksteisest ei eraldu või eraldub 1-2 neist ainult – ÄRA SEDA TOODET OSTA! Toode on mingil põhjusel poes sulanud ja ei kõlba beebile söömiseks! TEAVITA POODI ning pood peab selle toote müügilt eemaldama. Sellest leiust võid lisaks ka BabyCoolile teada anda.

Kui on juhtunud, et siiski kiiruga olete poest haaranud ebakvaliteetse ja sulamist saanud toote, teavitage nii BabyCooli kui ka poodi, kust toidu soetasite. Tehke pilt nii tootest kui ka partiinumbrist – saatke poele kui ka meile.

ÄRGE beebile kindlasti sellist toodet söömiseks pakkuge! Kui on tegemist lihatootega visake minema. Kui on tegemist mõne köögi- või puuvilja tootega, siis omal soovil võite sellest teha püreesuppi, kui see püree uuesti läbi kuumutada on ta täiskasvanule ohutu.
Kui aga püree halvasti lõhnab või pakk on “kummis” ära kasuta seda millekski!

Kui tekkis küsimusi, kirjutage julgelt.

0
Ostukorv