fbpx
BabyCool kuubikute soojendamine beebitoidu soojendajaga

BabyCool kuubikute soojendamine beebitoidu soojendajaga

BABYCOOL NIPINURK – BabyCool kuubikute soojendamine beebitoidu soojendajaga

BabyCoolist on mitmeid kordi küsitud, et kas vesivannil sulatamisele/soojendamisele on alternatiivi. Mõtlesime, mis see olla võiks, mis oleks lihtne käepärane ning tuttav emmedele kasutada. Ja välja mõtlesime! Ning loomulikult katsetasime ära ka! 🙂

Paljudel on kodus nimelt lutipudeli ja beebitoidu soojendaja ning mis seal salata, ka mõni beebipüree purk või mõne muu hoidise purk. Võtsime ka ise ühe purgi, mis oleks veidi suurema suuga, et kuubikud kenasti sealt sisse mahuks ja neid vajadusel seal ka vaikselt liigutama saaks hakata. Ja tulemused olid üllatavalt head – sellisesse purgikesse, mis pildil mahtus BabyCool kuubikuid lausa 5 tk ära. Selle suurema portsu sulamis- ja soojenemisaeg oli kuskil 10 minutit – päris hea eks! Pisem kogus saab valmis veelgi kiiremini.

Mõningad nipid juurde:

  • Kui sa soovid, et toit kiiremini soojeneks, pane õhtul tavalisse külmkappi kuubikud juba sulama. Saad panna sinna samasse purki ja kaas peale. Nii läheb hommikul või lõunal nende soojendamine veelgi kiiremini. Kauem kui 24h me tavalises külmas ei soovita kuubikuid hoida.
  • Kui püree on sulanud ja soojenenud, tarbida koheselt, mitte jätta soojendajasse seisma. Seistes kaotab toit oma väärtust ja soe temperatuur on soodne mikroorganismide arenguks ning need ei ole head sinu lapsele. Samadest suunistest lähtu ka vesivannil püreed sulatades/soojendades.
  • Igal pudelisoojendil on oma nupud ja nõksud kuidas toitu paremini soojendada, tutvu nendega enne kui paned püreekuubikud sinna purgiga sulama.

Head katsetamist!

 

0
Ostukorv